عدم وجود تنوع در کار یکی از مهمترین قوانینی که یک سرمایه گذار باید در کارهای خود همواره به خاطر داشته باشد، تنوع است. به عبارت دیگر نباید همه پول هایتان را بر روی یک کالا سرمایه گذاری کنید. شاید این قانون ساده باشد، اما به همین سادگی هم فراموش می شود. شاید در ابتدا کار خود را با تنوع بالا شروع کنید، اما پس از چندی این تعادل از میان می رود و عمده توجه شما بر روی نوع خاصی کالا معطوف می شود. ------ آموزش و تحلیل بورس ایران - اطلاعیه"شپنا" , تعدیل مثبت "کماسه"
آموزش و تحلیل بورس ایران
اطلاع رسانی در جهت آموزش و تحلیل سهام
 
تاريخ : یکشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۲

اطلاعیه"شپنا"

پیرو اطلاعیه شرکت پالایش نفت اصفهان باید متذکر شد که در ارتباط با پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز مرجع ومبادلاتی،ازآنجا که شرکت اساس را بر اعلام مکاتبات مابه التفاوت ارزی بر پایه حمایت از اصل 44 و رعایت حقوق سهامداران می داند بنابرین سعی در عدم انعکاس مکاتبات شتابزده به بازار سرمایه دارد. گفتنی است شرکت به زودی اطلاعات خود را در خصوص این موضوع بارعایت مراجع قانونی در اختیار سهامداران قرار می دهد.


تعدیل مثبت "کماسه"

شرکت تامین ماسه و ریخته گری طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد، با توجه به بررسی های به عمل آمده پیش بینی می شود سود هر سهم این شرکت برای سال مالی منتهی به 1392،12،29 حدود 16 درصد نسبت به پیش بینی قبلی افزایش یابد که حدود 12 درصد از محل درآمدهای عملیاتی و 4 درصد از محل درآمدهای غیر عملیاتی تحقق خواهد یافت.ارسال توسط مرتضی

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان

----------- ---------